Otwórz nowy rozdział w swoim życiu finansowym

Kredyt bez zdolności kredytowej

Otrzymałeś odmowę kredytu z banku ze względu na brak zdolności kredytowej i myślisz, że to koniec Twoich opcji? w Finreal pokazujemy, że każdy problem ma swoje rozwiązanie. Jako doświadczony pośrednik kredytowy, specjalizujemy się w pomaganiu osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Czasem życie bywa nieprzewidywalne i stajemy przed finansowymi wyzwaniami. Jeżeli złożyłeś wniosek o kredyt i otrzymałeś odmowę z powodu braku zdolności kredytowej, w FINREAL mamy rozwiązanie dla Ciebie. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kredytów bez zdolności kredytowej dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Nie pozwól, aby jedna odmowa z banku zdefiniowała Twoje możliwości finansowe. Z nami, kredyt bez zdolności jest w zasięgu ręki.

Twoje możliwości są większe, niż myślisz

Jedna odmowa nie oznacza końca świata. w Finreal analizujemy Twoją sytuację finansową i pomagamy w znalezieniu kredytodawcy, który jest gotów Ci zaufać. Nie musisz rezygnować z Twoich planów czy ograniczać się tylko do tego, co aktualnie masz na koncie. Pożyczka bez zdolności kredytowej nie jest już fikcją, ale realną opcją.

Złóż wniosek o kredyt bez zdolności kredytowej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Finreal sp z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług poprzez mail, telefon lub sms

  Kredyt bez zdolności kredytowej –
  na czym polega?

  Jeśli bank odmówił Ci finansowania i argumentuje swoją decyzję faktem, że nie masz zdolności kredytowej, to nie oznacza, że nie masz szans na finansowanie. Bardzo częstym powodem odmowy przyznania kredytu w banku jest brak zdolności kredytowej. Pamiętaj o tym, że banki różnie podchodzą do oceny ryzyka. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom dokładnie przeanalizujemy Twoją sprawę. Zbadamy powód decyzji odmownej i wybierzemy bank, który będzie w stanie sfinansować Twoje potrzeby.

  Sprawdź opinie naszych dotychczasowych klientów.

  Korzyści kredytu bez
  zdolności z FINREAL:

  • niskie oprocentowanie
  • długi okres kredytowania (do 144 miesięcy)
  • możliwość konsolidacji zobowiązań
  • możliwość spłaty chwilówek
  • termin spłaty dopasowany do Twoich potrzeb
  • stała pomoc naszego eksperta

  W momencie złożenia wniosku kredytowego, bank będzie prześwietlał historię kredytową klienta. Przekaż swoją sprawę do nas, ponieważ jeśli samodzielnie złożysz zbyt dużą liczbę wniosków o kredyt w bankach, możesz to zablokować możliwość uzyskania finansowania. Bank odkładnie prześwietla historię spłacania bieżących i już zamkniętych zobowiązań. Bardzo ważny elementem są również zapytania kredytowe, gdyż ich nadmierna ilość może być powodem odmowy w banku. Skontaktuj się z naszym doradcą – otrzymasz realną odpowiedź.

  Przeprowadzimy bezpłatną analizę historii i zdolności kredytowej, omówimy Twoją sprawę i przedstawimy rozwiązanie, które wspólnie będziemy realizować.

  To Ty zdecydujesz, czy chcesz z nami współpracować!

  Podczas weryfikacji wniosku kredytowego, bank sprawdza również możliwość spłaty zadłużenia, czyli wspomnianą wcześniej zdolność kredytową.

  Podstawowym kryterium, które jest brane pod lupę to forma i staż zatrudnienia.

  Bank udzielający nam kredytu musi być przekonany, że będziesz dysponował środkami na spłatę nowego zobowiązania.

  Dlatego dobrym rozwiązaniem jest konsolidacja kredytów, gdyż konsolidowane zobowiązania nie wliczają się do miesięcznych obciążeń. ( * są wyjątki w zależności od banku) Po prostu zostaną spłacone nowym kredytem! Brak konsolidacji aktywnych kredytów może również być powodem odmowy, bo stosunek Twoich rat kredytowych do dochodu może być zbyt wysoki. Z reguły nie może być wyższy niż 50-60%.

  Instytucja weźmie pod uwagę to, czy nie masz innych osób na utrzymaniu. Pod lupę zostaną wzięte również Twoje koszty utrzymania gospodarstwa domowego.

  Co zyskujesz wybierając kredyt bez zdolności?

  • Niskie oprocentowanie – Dzięki temu rata nie obciąży zbytnio Twojego budżetu.
  • Długi okres kredytowania – Do 144 miesięcy, co zwiększy Twoje możliwości.
  • Konsolidacja zobowiązań – Jeśli masz inne długi, połączymy je w jedno zobowiązanie.
  • Spłata chwilówek – Tak, pomagamy również w tej kwestii.
  • Elastyczność – Termin spłaty dostosujemy do Twoich potrzeb.
  • Wsparcie eksperta – Nasz doradca będzie z Tobą na każdym etapie procesu.

  Podsumowanie

  Dzisiejszy rynek finansowy daje nam bardzo szerokie pole do działania. Jeśli usłyszałeś w banku, że nie masz zdolności kredytowej, nie musi to przekreślać Twoich szans na uzyskanie kredytu. Możesz mieć wystarczającą zdolność kredytową w innym banku. Pamiętaj jednak, żeby nie działać na własną rękę, gdyż zbyt duża liczba złożonych przez Ciebie wniosków może zablokować możliwość uzyskania finansowania.

  Liczba złożonych wniosków i aktywność kredytowa ma bardzo duże znaczenie. Powód odmowy może być różny. Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu, dokładnie prześwietlimy Twoją sprawę. Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie, aby poprawić Twoją sytuację i pomóc w wyjściu z zadłużenia.

  FINREAL

  Zgłoś się do nas!

  W Finreal należy Ci się bezpłatna analiza. Sam zdecydujesz czy chcesz z nami współpracować!

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Finreal sp z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług poprzez mail, telefon lub sms

   FINREAL

   Zgłoś się do nas!

   W Finreal należy Ci się bezpłatna analiza.
   Sam zdecydujesz czy chcesz z nami współpracować!

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Finreal sp z o.o. komunikacji marketingowej dotyczącej produktów i usług poprzez mail, telefon lub sms

    Kredyt bez zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny

    • Kwota kredytu: 20.000 zł
    • Wysokość raty miesięcznej: 449,86 zł
    • Okres kredytowania: 60 miesięcy
    • Oprocentowanie: 12.49%
    • Całkowity koszt kredytu: 6 991,42 zł
    • Prowizja: 0 zł
    • Całkowita kwota do zapłaty: 26. 991,42
    • RRSO: 13.25%
    • Minimalny okres kredytowania: 6 miesięcy
    • Maksymalny okres kredytowania: 144 miesiące

    Kalkulacja została wyliczona na dzień 6.02.2023 roku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 13,25% Całkowita kwota kredytu bez zdolności kredytowej (bez kredytowanych kosztów) 20.000, całkowita kwota do zapłaty 26.991,42. Oprocentowanie stałe 12,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu bez zdolności kredytowej 6991,42 zł (prowizja 0 zł, odsetki 6991,42 zł.) 60 miesięcznych rat po 449,86 zł. Przykład wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu bez zdolności kredytowej na zaprezentowanych warunkach.